Digicentrum Elixíru
Praha, SSPŠ Preslova

Centrum kolegiálního vzdělávání pro učitele nadšené do technologií

Ovládáme technologie a učíme smysluplně.

Smíchovská střední průmyslová škola

Preslova 25, 15021, Praha 5

Telefonní číslo
+420 257 320 533

E-mail
Lukáš Vrba - lukas.vrba@ssps.cz
Martina Řejhová - martina.rejhova@ssps.cz

Příští setkání

Kdy

Září 2019

Kdo setkání povede

Lukáš Vrba

          
          


Kde

SSPŠ

DIGI centrum SSPŠ přeje všem učitelům krásné prázdniny plné pohody, sluníčka a odpočinku. Na konci srpna, či na začátku září, se na stránkách objeví informace o dalším setkání.

Z minulých setkání

Přečtěte si jako první, co už jsme zvládli.
 

20. 5. 2019 se uskutečnilo další setkání DIGI centra na SSPŠ. Tématem, které bylo mezipředmětové, tentokrát byly Zábavné formy testování žáků.

Video a střih

16.04.2019

Dne 15. dubna 2019 jsme se na SSPŠ potkali na dalším setkání DIGI centra. Téma bylo video + střih, kterého se ujal náš kolega Ing. Jaroslav Zápotocký, který u nás na škole obecně multimédia vyučuje.

Dne 18. 3. 2019 proběhlo další setkání DIGI centra na SSPŠ, tentokrát na téma 3D tisk... i bez 3D tiskáren. Cílem bylo seznámit se se základy z oblasti 2D a 3D a následně s možnostmi a způsoby 3D tisku a jednou z mnoha variant, jak ho přiblížit dětem i ve školách, kde 3D tiskárna není. Téma vedl Mgr. Lukáš Vrba, DiS., vedoucí centra na SSPŠ....

Dne 25.února jsme se v hojném počtu opět sešli na SSPŠ, abychom se navzájem dozvěděli zajímavé náměty, novinky a tipy, které bychom mohli prakticky využít ve výuce. Setkání se ujal Mgr. Tomáš Tkáč a tématem byly Mezipředmětové vztahy (aneb přiveď si svého kolegu).

Tomáš představil nejen zajímavé možnosti využití tabulkových procesorů a úloh v...